CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

KIM JEST INFOBROKER TURYSTYCZNY

Infobroker turystyczny jest niezależnym osobistym doradcą, który zajmuje się przygotowywaniem kompleksowych planów podróży. Osoba taka wyszukuje, weryfikuje i opracowuje informacje, które ułatwiają przygotowanie wyjazdu.

CZY WARTO SKORZYSTAĆ Z TWOJEJ OFERTY

Warto. I nie mówię tego po to byś zakupił pakiet. Mówię o tym dlatego, bo znam różnicę między ofertą. Biura podróży a wyjazdem/ wylotem na własną rękę. Nie tylko można zaoszczędzić pieniądze,ale również skorzystać z dużo większej ilości atrakcji, których Biuro podróży Ci nie zaoferuje.

W JAKIM CELU WYSYŁAM FORMULARZ

A no w takim celu, abym najbardziej jak to tylko możliwe mogła poznać Twoje preferencje, styl jaki Ci odpowiada. Są różni ludzie - jeden woli lecieć biznes klasą a drugi woli jechać autobusem 3 dni z powodu strachu. Jeśli mam dla Ciebie zrobić fajny plan podróży, z którego będziesz w 100 % zadowolony - to ja chcę się do niego przygotować i dać z siebie 200% :-)

ZA CO PŁACĘ

U mnie wykupujesz jedynie pakiet, jaki Ci odpowiada, A ja działam wedle odpowiednio wybranego pakietu.Żadne moje usługi nie są powiązane z kosztami takimi jak bilety lotnicze, czy hotele. Koszty podane na mojej stronie to koszty jedynie mojej usługi dla Ciebie.

CZY FAKTYCZNIE MOGĘ ZAOSZCZĘDZIĆ

Tak, możesz zaoszczędzić. Optymalizuję koszty, wyszukuję lotów/ noclegów, w takich miejscach -w jakich Ty byś nie szukał, gdybyś leciał na własną rękę.

ILE TRWA PRZYGOTOWANIE PROJEKTU PODRÓŻY

Poza pakietami podstawowymi - (gdzie ofertę wysyłam w ciągu 48 godzin od wysłania formularza ) reszta pakietów projektowana jest maksymalnie do 4 dni roboczych. Sobota i niedziela nie należy do dni roboczych - proszę o tym pamiętać.

Masz inne pytanie?  Zapraszam do kontaktu telefonicznego, bądź kontaktu poprzez pocztę elektroniczną


Travel Plan by Ann ® - INFOBROKER TURYSTYCZNY